Philips AVENT Baby monitor SCD502

Kód: SCD502
1 599 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický pomocník, cítíte se neklidní, když své miminko necháváte odpočívat v postýlce a věnujte se svým domácím činnostem? Pak by digitální chůvička Avent mohla být Vaším dobrým pomocníkem. Díky několika praktickým funkcím pomůže ohlídat Váš malý poklad a Vy se tak bude cítit klidnější. Nulové rušení a 100% soukromí,díky šifrování dat je zajištěno bezpečné a soukromé připojení. Můžete si tak být jisti, že své dítě posloucháte pouze Vy.

Technologie DECT pak zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, které vysílají signál, např. mobilními telefony či ostatními zařízeními pro sledování dětí. Díky tomu je zajištěn čistý zvuk a Vy tak uslyšíte i sebemenší škytnutí i zasmání svého miminka.

Rodičovská jednotka Rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě. Do jednotky však můžete vložit i baterie a používat ji bez kabelu. Při plně nabitých baterií je délka provozu až 24 hodin. Rodičovská jednotka je také vybavena úsporným režimem Smart ECO, který automaticky minimalizuje spotřebu energie při přenosu a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste dítěti, tím méně energie je třeba ke spojení.

Digitální monitor SCD 502 dosah venku až 330 metrů dosah uvnitř až 50 metrů nulové rušení čistý zvuk rodičovskou jednotku lze napájet ze sítě nebo bateriemi (lze vložit dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvě dobíjecí 1,2V baterie R6 AA) režim Smart Eco pro efektivní využívání energie.

Rodičovská jednotka upozorňuje na vybité baterie i na to, že jste mimo dosah 5 LED kontrolek ke zvuku signálu

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské chůvičky a monitory dechu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: