Muuvo Quick kombinovaný kočárek SE 2, Diamond Graphite

Kód: 967058
17 995 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MUUVO QUICK SE 2 – MULTIFUNKČNÍ DĚTSKÝ KOČÁREK S VELKÝMI KOLY, SADA 2V1 | Diamond Graphite

 

Objevte znovu kočárek, který už znáte – Muuvo Quick SE 2 je moderní verze kočárku oblíbené polské značky. Quick SE 2 byl obohacen o ještě praktičtější řešení, díky kterým o hlavu překonává svou předchozí verzi. Změny se dotkly nejen korbičky kočárku, ale také sedačky kočárku a tašky pro maminku nebo tatínka.

U hluboké verze Quick SE 2 je možné gondolu namontovat ve dvou výškových úrovních díky zvětšujícím se adaptérům a do střechy přístřešku je zabudována moskytiéra .

Sedačka kočárku nyní poskytuje zcela novou úroveň pohodlí – díky výškovému nastavení zádové opěrky se přizpůsobí výšce dítěte, perforace zádové opěrky zajišťuje ještě lepší proudění vzduchu a magnetická přezka sedačky usnadňuje upevnění dítě v kočárku.

Rodičovská taška, která se připevňuje ke kočárku, má nové popruhy se systémem nastavení tak, aby vám perfektně seděla.

Set s kočárkem obsahuje sluneční clonu , která se bude hodit v létě.

Muuvo Quick SE 2 je kočárek, který má vše, co může rodič potřebovat při dlouhých a vyčerpávajících procházkách. Pohodlí, styl, snadné použití, moderní funkce a zároveň malé rozměry přizpůsobené městským ulicím jsou charakteristickými znaky tohoto kočárku.

Zahrnuta:

  • Korbička
  • Sportovní část
  • Konstrukce
  • Moskytiéra
  • Pláštěnka
  • Taška
  • Nánožník
  • Adaptéry na korbičku

CHARAKTERISTIKA

Změny v korbičce

Muuvo Quick SE 2 má korbičku, která prošla velkou metamorfózou. Pomocí zvětšovacích adaptérů jej můžeme nastavit výše nebo níže na rámu v závislosti na výšce rodiče. Díky tomu máme přímý přístup k miminku a snáze s ním navážeme bližší kontakt. Ve stříšce budky je zabudovaná moskytiéra , díky které při procházkách s miminkem v divočejších oblastech máme 100% jistotu, že nezůstalo doma. Sada obsahuje sluneční clonu – záchrana ve slunečných dnech.

Prvotřídní matrace

Matrace je hlavní postavou gondoly – právě on je zodpovědný za to, že při každé procházce miminko cestuje se správným držením těla, což zajišťuje zcela rovná poloha vleže . Matrace je potažena exkluzivní látkou , jejíž výplet je přítomen po celém vnitřku korbičky. To dává pocit soudržnosti a dítě cestuje v čistém, útulném a bezpečném hnízdě.

Plná ventilace

Gondola má moderní dvojitý ventilační systém . Panoramatické větrání v korbě kočárku Muuvo Quick SE 2 poskytuje optimální úroveň tepelného komfortu a navíc dává miminku nový pohled na svět – panorama v korbě zvětšuje zorné pole batolete, což mu umožňuje obdivovat nové pohledy .

Gondola je uzpůsobena pro procházky za každého počasí . V zimě postačí zakrýt větrací okénka, nasadit kryt na vršek korbičky a snížit její budku. Dítě tak bude v pořádku i přes nízkou teplotu venku.

Nastavitelná rukojeť

Nastavitelná rukojeť v rámu kočárku je inteligentní funkce, která umožňuje rodiči přizpůsobit kočárek svým predispozicím. Muuvo Quick SE 2 je kočárek bez omezení, pro každou rodinu. Podívejte se na rukojeť samotného kočárku – s tak pečlivou povrchovou úpravou nabývá prémiové třídy.

Sedadlo na mnoho let

V chodící verzi vydrží kočárek Muuvo Quick SE 2 dlouhá léta. Jeho maximální nosnost je 22 kg , což dokazuje, že je přizpůsoben současným standardům, a inovativní funkce nastavení výšky zádové opěrky je skutečným důkazem toho, že kočárek roste s dítětem.

Magnetická přezka na popruhy

Bezpečnostní pásy jsou prvním krokem k bezpečné cestě, proto je důležité, aby byl jejich upevňovací systém jednoduchý a spolehlivý. Magnetická přezka poskytuje pohodlí při upnutí dítěte do kočárku, což je super pohodlné pro rodiče a bezpečné pro samotného cestujícího, zvláště když se chce pokusit připoutat.

Perforovaný sedák

Perforace zádové opěrky v sedáku Muuvo Quick SE 2 umožňuje průchod vzduchu kočárkem a umožňuje tak pokožce dítěte dobře dýchat. Měkce polstrované, odvětrávané sedadlo je pohodlné na cestování po mnoho let.

Rozšířená stříška s oknem

Velká budka kočárku umožňuje rodiči provoz v širokém rozsahu, díky čemuž dobře ochrání dítě před sluncem bez ohledu na jeho polohu v danou denní dobu. Stříška s filtrem UPF50+ je navíc voděodolná , díky čemuž vám letní mrholení nezkazí procházku, ale odliší ji od ostatních. Budka má okénko pro větrání a pozorování dítěte .

Ploché polohovatelné sedadlo

Poloha vleže v sedačce je důležitá ze dvou důvodů – tím prvním je, že děti při procházce často usnou a s rozloženou opěrkou zad a zvednutou opěrkou nohou mohou spát, jak dlouho chtějí.

Druhým důvodem je, že rovná poloha zádové opěrky umožňuje přepravovat v kočárku děti, pro které už korbička není bezpečná, protože se v ní zvedají.

Přední a zadní sedadlo

Dvě možnosti nastavení sedadla, přední nebo zadní k rodiči , vám umožní přizpůsobit kočárek potřebám vaší rodiny. Montáž sedačky je rychlá a snadná, funguje na principu klik systému.

Velká univerzální kola

Muuvo Quick SE 2 je kočárek, který vám umožní spontánně se rozhodnout, kam půjdete na procházku, s vědomím, že tento multifunkční kočárek si poradí s každým terénem – typicky městským a lesním. Výjimečně velká zadní kola a torzní přední kola jsou perfektní kombinací, díky které bude kočárek fungovat ve městě i mimo něj. Kola jsou amortizována a není třeba je pumpovat .

Kabelka se zapíná dvěma způsoby

Elegantní rodičovská taška v Muuvo Quick SE 2 je vybavena dvěma sadami popruhů , které umožňují montáž různými způsoby. Jedna sada má systém nastavení výšky .

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské kombinované kočárky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: