Taštičková 9-zónová matrace Home Max 90x200x21cm

Kód: 967157
4 899 Kč –35 %
homemax
4 899 Kč –35 % 3 195 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antialergický a hypoalergenní potah

 

Jedná se o antialergický snímatelný potah matrace, který zabraňuje vniknutí nečistot a pomáhá udržovat hygienu. Chrání také proti vniknutí různým bakteriím , roztočům , vzniku plísní.

Potah je na zip, lze je tedy snadno sundat a vyprat pro zajištění čistoty.

 

 

Oboustranné provedení matrace

 

Díky technologií oboustranného provedení matrace lze využít spodní i horní stranu o různé tvrdosti a komfortu. Tato varianta vám umožní zvolit příjemnější variantu pro vaše tělo, případně kombinovat otačení matrace,

které bude příjemně působit na tělo odlišnými vlastnostmi.  Matraci lze střídavě otáčet, díky tomu se také výrazně prodlouží živoznost matrace. Na obou stranách nabízí dynamickou a stabilní konstrukci.

Matrace lze také využít pro polohovatelné rošty a také rošty s pevným podkladem. Vhodné rozestup flexových roštů se doporučuje maximálně 6cm.

 

       

 

Polyuretanová pěna

 

Součástí matrace, která z větší částí tvoří kostru celé matrace je vysoce kvalitní polyuretanová pěna se zvýšenou pevností, která doplňuje pohodlí.

Pěna se nedeformuje, takže je velmi pohodlná a zajišťuje komfortní doplněk matrace.

Zpravidla tato část zajišťje doplněk kostry matrace a zvyšuje také vysokost matrace.

 

 

Kokosové vlákna

 

Kokosová vrstva má protiplísnové a antialergické vlastnosti. Kokosová vrstva zmírňuje proleženiny, absorbuje vlhkost a také pot člověka, současně udržuje a reguluje průtok vzduchu uvnitř matrace.

Tuto matraci doporučujemepředevším lidem s alergiemi a proleženinami. Vyznačuje se také ideálním stupněm tvrdosti , která má velmi příznivý vliv na zdravý spánek.

 

 

Vyrovnání těla a stabilita spánku

 

Matrace díky svému tvatu a provedení přispívá ksprávnému položení těla, díky dobré struktuře a průdušnosti pěny bude váš spánek ničím nerušený a vlice příjemný.

Tato matrace také nabízí unikátní tvrdé provedení s vysokoou zatížitelností.

 

    

 

 

HOT-MELT inovativní způsob lepení

 

O krok napřed. - Jako jedni z prvních je v našich matracích použit inovativní systém lepení HotMelt.Tato technologie je deset let dopředu oproti tradičním vodním lepidlům.Na rozdíl od klasických řešení,tavné lepidlo odstraňuje všechny těkavé látky, které jsou ve výrobním procesu a také je zcela bez zápachu.

 

PREMIUM SERIES

 

Matrace označené v kategorii PREMIUM jsou nadstandardem klasických matrací. Mají větší přizpůsobivost, výbornou průdušnost. Vyšší vrstvové složení, čímž se navyšuje výška matrace a tedy mnohem příjemnější spánek .

Vyšší matrace také napomáhá ke snadnému pohybu a vstávání z matrace. Disponuje hypoalergenními vlastnostmi a umožňuje použití na všechny typy roštu včetně polohovatelných. Součástí je také prošívaný snímatelný potah na zip,

který zajišťuje výborné hygienické vlastnosti, díky možností praní při 40stupních.

 

  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: % ZLEVNĚNÉ ZBOŽÍ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.