Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický SCF356/00

Kód: 3454
1 895 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Philips Avent ohřívač lahví 356/00

Pro všechna miminka je důležité, aby byla jejich strava ideálně teplá a ne příliš horká. Lahvičky s mlékem už nyní snadno ohřejete na zcela bezpečnou a příjemnou teplotu, aniž by vás to stálo velké úsilí. S touto prací Vám totiž velmi rád pomůže ohřívač kojeneckých lahví Philips AVENT SCF356/00, který se stane spolehlivým pomocníkem každé maminky. Snadno dokážete ohřát i zmrazené mléko a to během krátké chvíle. S tímto přístrojem dokážete snadno a rychle ohřát či rozmrazit mateřské mléko v kojeneckých lahvičkách Philips AVENT nebo dětskou stravu v nádobách. Největší výhodou ohřívače je schopnost ohřát mléko jemně a rovnoměrně, tak, aby nikde nevzniklo příliš horké místo. Vaše dítě tak bude v naprostém bezpečí. Při ohřevu je navíc zachována kvalita mléka i stravy a díky speciálnímu integrovanému senzoru nedochází k přehřívání. O aktuální teplotě tekutiny vás bude informovat indikátor průběhu ohřívání. Nastavit si budete moci až 3 různé teploty, na které bude mléko ohřáté. Ovládání přístroje je naprosto snadné, ke spuštění vám postačí zmáčknout pouze příslušné tlačítko, případně navolit požadovanou teplotu. Ohřívač je vybaven snímačem, který zjistí, kolik mléka je třeba ohřát a také jaká je jeho počáteční teplota. Na základě toho pak zvolí takovou teplotu, aby bylo jak chladné, tak zmrazené mléko ohřáté vždy do 9 – 10 minut.

Ohřívač kojeneckých lahví Philips AVENT SCF356/00 disponuje také jedinečnou funkcí automatického uchování teploty. Díky této funkci přístroj uchová mléko stále stejně teplé, jako po dokončení procesu ohřívání. Teplotu dokáže držet 20 minut a poté se sám vypne. Lahvičku s mlékem tak můžete dítěti dát kdykoliv vám to bude vyhovovat!Ohřívá jemně a rovnoměrně, pomáhá zachovat kvalitu mléka a stravy. Integrovaný senzor zamezuje přehřívání mléka a indikuje stav ohřevu uživateli.
Funkce automatického přihřívání a vypnutí.Přístroj je vybaven snímačem, který zjistí, kolik mléka je třeba ohřát a jaká je počáteční teplota mléka (pokojová teplota nebo teplota po vyjmutí z chladničky).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohřívače kojeneckých lahví
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.